Különóra-tartóknak, azaz sportegyesületeknek, edzőknek, magántanároknak, nyelviskoláknak, zeneiskoláknak, fejlesztéssel foglalkozó szakembereknek szól ügynökeink videója.

Kapcsolódó bejegyzések

Rózsaszín Párduc klarinéton
Hallgassátok meg a Rózsaszín Párduc zenéjét klarinéton, Harmath Levente előadásában! Részlet az Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskola Összművészeti Nyílt napjának „Zenés mesék, mesés zenék” című előadásából.
Különórái

Elfoglaltuk a Tópark Játszóházat
A játszóvárat belülről, testkamerával is felvettük, mutatjuk a trambulint, a járgányokat, és a szülinapi különtermet. Laci bácsi beszélgetett a gyerekekkel, és persze a gitárja sem maradhatott otthon…. Videó-összeállítás a helyszínről.
Helyszínek

Művészi görkorcsolya – „Mikor korizhatunk már?”
Szinte ugyanazokat a mozdulatokat végzik a művészi görkorisok, mint a műkorcsolyázók, csak persze nem a jégen. Aki csak jól és biztonságosan szeretne megtanulni görkorcsolyázni, annak is érdemes lehet a tanfolyamon részt venni.
Különórái

L ügynökünk különleges küldetései
A beszervezés a pandémia alatt kezdődött. A lezárások idején a “mi Laci bácsink” és a “mi Zsuzsa nénink” olyan szeretetre méltó, kreatív formában küldték a tanulnivalót a kis másodikosainknak, hogy sokszor ezek a vicces videók és ppt-k jelentették a nap fénypontját. Nem csak a gyerekeknek, hanem sokszor nekünk, szülőknek is.

Milyen és mennyi különórára érdemes hordani a gyerekeket?
Különórára vagy azért íratjuk be a gyereket, mert hasznosnak tartjuk, vagy azért, mert kellemes időtöltésnek tűnik. Ideális esetben “hasznosat a kellemessel”… Mindenkire érvényes recept nincs, de azért vannak támpontok.
Különórái

Evezés – „Élményre vadászunk”
Az evezés remek móka, a lényeg, hogy a gyerekek megéljék, milyen kint lenni a természetben, élvezni a napsütést, a levegőt, a fák zöldjét – lelkesít interjúalanyunk, Horváth Péter „Kisindián”.
Különórái